KONST / Litografier / Färglitografi 14204278
nr 1420 4278
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Pingvin. Signerad, med dedikation. Färglitografi. Bladets mått: 81x54, yttermått inklusive ram: 91x57 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:10:07
1.000 kr
800 kr
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd